Search
Close this search box.

Namol opilá žena vyhodila svého psa ze šestého patra

Opilá žena z Opavy se dopustila neskutečného činu na svém psovi. V podroušeném stavu ho chytla za srst a hodila ze šestého patra svého bytu. Zvíře pád nepřežilo.

Děvetadvacetiletá žena později policistům tento čin omlouvala svým osobnostním zkratem a naštvaností. Policisté u ní naměřili 2,5 promile alkoholu. Poté jí odvezli na záchytnou stanici v Opavě k vystřízlivění.

Na tento její čin upozornili policii náhodní svědci.

„V těchto dnech komisař Služby kriminální policie a vyšetřování Územního odboru Policie České republiky v Opavě zahájil úkony trestního řízení ve věci přečinu týrání zvířat,“ uvedl policejní mluvčí René Černohorský.

V Moravskoslezském kraji policisté vyšetřovali před dvěma měsíci také násilí na psovi. Devětatřicetiletý muž z Českého Těšína surově kopanci napadl štěně sibiřského huskyho. Zvíře, které patřilo jeho přítelkyni, za několik hodin zemřelo. V případě prokázání viny hrozí dotyčnému za zvlášť surové týrání zvířete až tříleté vězení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient