Náměstek primátorky popřál seniorům k jubileu

Pavel Dufek, náměstek primátorky, popřál obyvatelům domovů pro seniory v Orlické ulici a v ulici v Klidu mnoho zdraví a štěstí ke kulatým narozeninám, které slaví v červenci.

V domově v Orlické navštívil paní Marii Ešnerovou, které je devadesát let, předal jí květiny a drobné dárky. K devadesátým narozeninám popřál Pavel Dufek také paní Martě Staré v domově v ulici v Klidu. Ke krásným pětadevadesátým narozeninám popřál paní Jindřišce Jílkové a panu Jaroslavu Miltrovi.

Senioři měli z návštěvy radost. Vyprávěli o svém životě v domově a podělili se o vzpomínky na zážitky z předchozích let. Například paní Stará se pochlubila svými keramickými výtvory, které vyrábí v keramické dílně domova a vyprávěla, jak pracovala u hasičů. Ostatní se přidali s tím, jak se těší na návštěvy svých nejbližších a jak jsou s pobytem v domově spokojeni.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient