Nákup bez placení ženám neprošel

Dvě ženy se vydaly do obchodního domu, odkud se pokusily odnést dětské zboží za bezmála dva tisíce korun. Tento záměr jim nevyšel ani přes značnou spolupráci, kdy mladší z dvojice hlídala a signalizovala druhé ženě, kdy má vkládat zboží do připravené tašky. Toto počínání neušlo ostraze obchodu, která obě ženy zastavila, jakmile se zbožím prošly bez placení přes pokladny. Strážníci na místě provedli rutinní kontrolu totožnosti, při které zjistili, že mladší žena má již záznam v rejstříku trestů, proto byla na místo přivolána hlídka státní policie, která si pachatelku převzala. Druhá žena od strážníků vyfasovala pokutu tři tisíce korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.