Náklaďák slisoval v tunelu osobní auto, dva lidé jsou těžce zraněni

(Aktualizováno před )

Dnes odpoledne došlo v pražském Lochkovském tunelu ke srážce dvou kamionů a jednoho osobního vozidla. Jeden z nákladních vozů doslova zmáčkl osobák na stěnu tunelu a způsobil dvěma lidem těžká zranění.

Hasiči museli z osobního vozidla vyprostit obě zraněné osoby, poté zajistili nehodu proti vzniku požáru. To už se o zraněné starali záchranáři. “Po zajištění přepravili ženu ročník narození 1963 letecky do střešovické nemocnice s pohmožděným břichem a hrudí. Muže ročník narození 1967 do Motola s pohmožděným hrudníkem a ramenem,“ řekla mluvčí záchranářů Jana Poštová.
Tunel nebyl v provozu dvě hodiny. Policie zjišťuje, proč došlo k nehodě. Řidiči obou kamionů vyvázli bez zranění.

K nehodě dnes došlo i na Příbramsku. U obce Milín se čelně střetla dvě osobní auta. 21letý řidič, který jel směrem na Strakonice, vjel z dosud nezjištěných příčin do protisměru. Právě tento řidič byl nejvážněji zraněn. Záchranáři ho napojili na umělou plicní ventilaci a letecky transportovali do nemocnice ve Střešovicích. Cestující v druhém autě utrpěli středně těžká zranění a byli převezeni sanitkou do nemocnice v pražském Motole.

Policisté zjistili, že viník nehody má platný zákaz řízení do roku 2019.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz