Nahá žena zachraňovala uvězněné ptáky

Zajímavou a spíše úsměvnou událost zažili v pondělí obyvatelé plzeňské chatové kolonie Mikulka.

Dvaadvacetiletá žena se rozhodla, že vypustí z klece bažanty, které v kolonii měli zahrádkáři. Pozoruhodné však bylo to, že to provedla v rouše evině. Když mladá žena pouštěla zmiňované ptactvo z klece, vykřikovala při tom hesla o svobodě.
Avšak ve chvíli, kdy spatřila jednoho z místních obyvatel, okamžitě uprchla do křoví. V tu chvíli ale už mířili na místo strážníci, kterým se brzy povedlo nahou ženu najít. Policistům poté zmatená žena vypověděla, že se svlékla z toho důvodu, aby byla blíže k přírodě. „Ke všemu jí mělo vést srdce a síla. Cesta křovisky, kde se poškrábala, byl prý její trest,“ řekla mluvčí strážníků Jana Pužmanová.
Policisté přivolali záchranáře, kteří si poté ženu odvezli do plzeňské fakultní nemocnice na psychiatrickou ambulanci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak