Náchodští policisté pátrají po zloději motocyklu

Policisté z územního odboru Náchod zahájili v těchto dnech úkony trestního řízení kvůli krádeži motocyklu. Motocykl zn. Moto Guzzi Stelvio 1200, červené barvy, rok výroby 2008 zaparkovala 39 letá majitelka 24. 7. 2018 v 19:00 na parkoviště v obci Zdoňov.

U motocyklu uzamkla řídítka a do kufru uložila motocyklovou helmu zn. Schubert, včetně rukavic. Krádež policistům přišla nahlásit následující den večer (26. 7. 2018), když zjistila, že na stejném parkovacím místě stojí místo motorky osobní vozidlo. Odcizením jí vznikla škoda vyčíslená na více jak 180 tisíc korun. Policisté proto po motocyklu vyhlásili pátrání. Případem se již zabývají také kriminalisté. Za uvedené jednání hrozí pachateli trest odnětí svobody až na 5 let.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.