Náchod inkasoval na hřišti Mšena sedmibrankový debakl

Rozlučka s podzimem se divizním fotbalistům Náchoda vůbec nepovedla. Na půdě Mšena inkasovali ostudný sedmibrankový debakl.

Domácí začali hodně aktivně a už v 5. minutě vychytal hostující gólman Bartaloš ex-ligistu Štajnera. I v dalších minutách byli domácí aktivnější a jen za úvodní čtvrt hodinu si Bartaloš v náchodské brance připsal tři zákroky. Hosté se začali osmělovat až na konci úvodní dvacetiminutovky, žádnou vyloženou šanci si ale nevypracovali. Ve 25. minutě přišla chyba D. Nejmana, Bartaloš dlouho vzdoroval, na třetí dorážku ale už nestačil – 1:0. Po půl hodině hry ale mohlo být vyrovnáno, jenže zázračný zákrok vytáhl proti Týfovi i domácí brankář. Ve 38. minutě si vybral slabší chvilku hostující brankář a domácí pohodlně dávali do prázdné branky – 2:0. Třetí gól v náchodské síti přišel ve 41. minutě po střele Štajnera, toho ještě Bartaloš vychytal, na dorážku ale už neměl – 3:0.

Hned zkraje druhé půle šel dlouhý pas na Štajnera, Bartaloš se vydal ze své branky, jenže zkušený ex-ligista ho z rohu vápna přehodil – 4:0. V 50. minutě mohli hosté korigovat, jenže to by Vaněček musel z malého vápna trefit branku. Vzápětí mohl jít sám na branku znovu Vaněček, špatně si ale zpracoval Malého centr. Pak už však opět začali úřadovat domácí. Páté brance v náchodské síti předchozel prohraný souboj u postranní čáry a zakončeno to bylo Štajnerovou přesnou střelou pod břevno – 5:0. O chvíli později zvonilo za Bartalošem znovu břevno. Šestý gól vstřelili domácí čtvrt hodiny před koncem po další hrubce v náchodské defenzivní činnosti. Na konečných 7:0 zvyšovali domácí do otevřené náchodské obrany v 77. minutě.

Jiskra Mšeno-Jablonec n. N. – FK Náchod 7:0 (3:0)

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web spravuje Webklient