Search
Close this search box.

Náborová akce Pojď hrát hokej je letos nadprůměrně úspěšná

V pondělí 17. září 2018 se v pardubické ČSOB Pojišťovna ARENĚ uskutečnila další náborová akce Pojď hrát hokej, která je pod záštitou Českého hokeje. Děti si mohly vyzkoušet, jaké je to být hokejistou. Dynamo spojilo tuto aktivitu s prvním kurzem bruslení, ty se konají každé pondělí a středu od 18.00 do 19.00 hodin v malé hale. Ač je o kurz nadprůměrný zájem oproti předchozím ročníkům, tak stále jsou volná místa.

Na prvotní registraci děcka dostala dárky a upomínkové předměty a následně se zúčastnila prezentace. Ta zahrnovala informace o náborové akce, dále se seznámila s historií hokejového klubu Dynamo Pardubice. Následně se děti přesunuly do šaten, kde se oblékly do výstrojí a mohli se těšit na ukázkovou hodinu tréninku na ledové ploše.

O děti se postaralo celkem devět profesionálních trenérů Dynama Pardubice, některé děti si poprvé vyzkoušely své hokejové umění. Z A týmu za dětmi dorazili Petr Sýkora, Patrik Poulíček a Ty Wishart.

Olympijský medailista, mistr světa a český mistr – jeden z nejslavnějších odchovanců pardubického hokeje Aleš Hemský myslí na další generaci pardubických hokejistů a chce jim pomoci. První stovce přihlášených dětí na kurz bruslení věnuje hokejové vybavení: brusle, přilbu s košíkem, rukavice a hokejku. Klukům, které trenéři vyberou, výstroj zůstane a Dynamo ji doplní o chrániče na holeně, lokty, kalhoty a vestu! Přihlašte své dítě na kurz bruslení s Alešem Hemským!

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient