Na Železnorudsku havaroval cizinec na motorce

Ve čtvrtek 10. května okolo 12.20 hodin jel pětapadesátiletý cizinec na motocyklu značky Yamaha po silnici I. třídy číslo 27 ve směru od Klatov na Železnou Rudu. Před městem Železná Ruda na komunikaci, kde je rychlost jízdy omezena na 30 km/h i s dopravní značkou upozorňující na nerovnosti a práce na vozovce, najel na vyfrézovanou část vozovky a havaroval.

Cizinec při dopravní nehodě utrpěl zranění a byl převezen do Spolkové republiky Německo k lékařskému ošetření.
Dechová zkouška byla u motocyklisty s negativním výsledkem. Odhadnutá hmotná škoda činí 30 tisíc korun.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.