Na železnici dnes došlo ke dvěma tragickým nehodám

Policie v Berouně dnes dostala oznámení, že blízko trati leží tělo. „Ve čtvrtek jsme přijali oznámení od strojvedoucího vlakové soupravy jedoucí ve směru na Plzeň, že na Hořovicku na 61. kilometru ve směru na Prahu leží tělo,“ informovala mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková.

Na místo se okamžitě dostavili policisté z Obvodního oddělení policie Hořovice a kriminalisté, kteří zjistili, že strojvedoucí viděl správně. Nyní musí kriminalisté zjistit, který z vlaků muže srazil. „V případu byla nařízena soudní pitva nalezeného těla. Ta kriminalistům pomůže i k ověření totožnosti mrtvého,“ vysvětlila Marcela Pučelíková.

Provoz na trati musel být na určitou dobu omezen. Vlaky jezdily jen po jedné koleji.

K dalšímu železničnímu neštěstí došlo dnes na železniční trati mezi Olomoucí a Šternberkem, kde vlak v olomoucké části Pavlovičky srazil mladého muže. Záchranáři už mu nedokázali pomoci. I zde policisté vyšetřují, jak k tragédii došlo. „Vzhledem k tomu, že se jedná o tragickou a pro pozůstalé velmi citlivou událost, nebudeme k ní sdělovat žádné bližší informace,“ řekla policejní mluvčí Irena Urbánková.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.