Search
Close this search box.

Na železnici dnes došlo ke dvěma tragickým nehodám

Policie v Berouně dnes dostala oznámení, že blízko trati leží tělo. „Ve čtvrtek jsme přijali oznámení od strojvedoucího vlakové soupravy jedoucí ve směru na Plzeň, že na Hořovicku na 61. kilometru ve směru na Prahu leží tělo,“ informovala mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková.

Na místo se okamžitě dostavili policisté z Obvodního oddělení policie Hořovice a kriminalisté, kteří zjistili, že strojvedoucí viděl správně. Nyní musí kriminalisté zjistit, který z vlaků muže srazil. „V případu byla nařízena soudní pitva nalezeného těla. Ta kriminalistům pomůže i k ověření totožnosti mrtvého,“ vysvětlila Marcela Pučelíková.

Provoz na trati musel být na určitou dobu omezen. Vlaky jezdily jen po jedné koleji.

K dalšímu železničnímu neštěstí došlo dnes na železniční trati mezi Olomoucí a Šternberkem, kde vlak v olomoucké části Pavlovičky srazil mladého muže. Záchranáři už mu nedokázali pomoci. I zde policisté vyšetřují, jak k tragédii došlo. „Vzhledem k tomu, že se jedná o tragickou a pro pozůstalé velmi citlivou událost, nebudeme k ní sdělovat žádné bližší informace,“ řekla policejní mluvčí Irena Urbánková.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient