Search
Close this search box.

Na Základní škole Třebovská oslavili žáci Den Země

Významný svátek Den Země si žáci Základní školy Ústí nad Orlicí, Třebovská a žáci partnerské školy z polské Bystřice Kladské připomněli v úterý 10. dubna programem zaměřeným na poznávání přírody a ochranu životního prostředí.

Na přípravě tohoto programu se podíleli žáci 9. ročníku, kteří zorganizovali dopolední program v přírodě. Všechny aktivity programu směřovaly ke společnému tématu Les. Nechyběly vědomostní kvízy, poznávačky, skládačky nebo praktické úkoly v přírodě. Účastníci projektového dne měli možnost pracovat s pomůckami, které byly pořízeny díky finanční podpoře v rámci projektu Společnými aktivitami za lepším partnerstvím, reg. č. CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000060. Díky tomuto projektu, který byl odstartován v roce 2014, se mohou polští a čeští žáci pravidelně setkávat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient