Search
Close this search box.

Na vítězství hokejové reprezentace U 17 v Piešťanech se podíleli i litvínovští odchovanci

Národní tým do sedmnácti let po čtyřech letech ovládl turnaj pěti zemí. Naposledy se to povedlo týmu pod vedením Roberta Reichela a litvínovským odchovancům Kristianu Reichelovi a Martinu Havelkovi. Tentokrát měli na vítězství opět podíl i Litvínovští. Asistent trenéra Radim Skuhrovec, útočník Jan Myšák a obránce Ondřej Baláž.

V Piešťanech reprezentace U17 zaválela! Ztratila body pouze proti domácím Slovákům a na Turnaji pěti zemí ani jednou neprohrála v základní hrací době. V prvním utkání si Češi poradili se silnými Američany 3:2, poté podlehli Slovákům 3:4 v prodloužení, porazili Němce 1:0 a v posledním utkání smetli Švýcary 5:0. Na turnaji zářili litvínovští hráči. Jan Myšák ovládl bodování národního týmu a Ondřej Baláž byl nejproduktivnější mezi zadáky.

Jan Myšák – 4 utkání (2 góly + 4 asistence)
Ondřej Baláž – 4 utkání (2 góly + 1 asistence)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient