Search
Close this search box.

Na velvarské náměstí se sjela historická vozidla a motorky

Již poněkolikáté o státním svátku 8.května zaplnila velvarské náměstí historická vozidla a motocykly. Orion klub Slaný pořádal XIII. ročník výstavy historických vozidel „Stopou Slánského Oriona“.

Akce sestávala z dopolední výstavy na velvarském náměstí, vlastní jízdy vozidel po stanovené trase a vyhodnocení akce, tentokrát v pražském kempu Džbán. Přišlo mnoho diváků a k vidění byly vidět opravdu historické kousky. Přidali se i velvarští hasiči, kteří ukázali dnes již historické vozidlo AS16 FGL LF 16 S 4000-1, vyrobené v roce 1966 v bývalé NDR. Jedná se o předchůdce vozidla IFA a dodnes je plně akceschopné.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient