Na Velký pátek Jestřábi změřili své síly s budoucími hokejovými nadějemi

Velký Pátek přinesl spoustu radosti na prostějovský zimní stadion. V historicky prvním společném utkání vyjeli na led LHK Jestřábi Prostějov a SK Prostějov 1913. A-tým Jestřábů v čele s Tomášem Nouzou, Jakubem Neužilem a dalšími změřil síly s budoucími nadějemi prostějovského hokeje a zprostředkoval mladým hráčům spoustu krásných a nezapomenutelných zážitků.

To, co si přál nejeden prostějovský fanoušek, se minulý pátek stalo skutečností. Prostějovští Jestřábi a Orli SK Prostějov 1913 společně vyjeli na jeden led. V Utkání pro radost nejdříve Áčko změřilo síly s kategorií starší žáci a po úpravě ledu se Jestřábi rozdělili na bílé a červené a společně s hráči Skáčka ročníků 2008 až 2013 sehráli několik zápasů v minihokeji.

První utkání Jestřábů a starších žáků bylo hrané ve vysokém tempu, ikdyž z počátku byla vidět nervozita na hokejkách prostějovských nadějí. Přeci jenom, kdy naposledy se jim poštěstilo hrát s hráči formátu Tomáše Divíška, Jana Starého nebo Dušana Žovince. Jak hra plynula i mladí hokejisté se otrkávali a Kuba Neužil se musel v brance, co ohánět.

Jestřábi toto utkání brali jako rozlučku se sezonou 2017/2018 a i na jejich tvářích byla vidět radost, kterou z hokeje i po konci sezony mají.

Ve druhém bloku se hráči Áčka rozdělili společně s hokejovým potěrem do družstev a sehrálo se několik utkání v minihokeji. Jestřábi se proměnili v mentory jednotlivých týmů. Svými poznatky a postřehy se snažili usměrňovat mladé hokejisty a poradit jim něco ze svých zkušeností.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.