Na třebíčské radnici se konal osmý adventní jarmark

Ve středu 5. prosince se v prostorách radnice na Karlově náměstí uskutečnil už osmý ročník Adventního jarmarku vánočních dárků, vyrobených uživateli sociálních služeb. Ti nabízeli nakupujícím velkou škálu voňavých ručně vyráběných mýdel a svíček, vánočních ozdob, keramických dekoračních předmětů a dalších dárečků.

Mezi prodávajícími nechyběli Ambrela – Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, BARÁK nízkoprahový klub, Centrum podpory rodin RUTH, Denní centrum Barevný svět, o.p.s., Denní rehabilitační stacionář pro tělesně a mentálně postižené Třebíč, Dětský domov Náměšť nad Oslavou, Diakonie ČCE – středisko v Myslibořicích, Domovinka Třebíč, Domov pro seniory Třebíč, Koutkova – Kubešova, Domov pro seniory Třebíč – Manž. Curieových, K – centrum Noe Třebíč, Míša & Míša, o. s., Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola, Paprsek naděje – Centrum služeb pro podporu duševního zdraví Třebíč, Stacionář Úsměv Třebíč, STREETWORK, Třebíčské centrum z. s., Vrátka, z.s., Život a zdraví, z. s. – Klub zdraví Třebíč.

Radnicí zněly koledy a kořeněná vůně punče příjemně dokreslila vánoční atmosféru, která přilákala spoustu nakupujících.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient