Na třebíčské radnici se konal osmý adventní jarmark

Ve středu 5. prosince se v prostorách radnice na Karlově náměstí uskutečnil už osmý ročník Adventního jarmarku vánočních dárků, vyrobených uživateli sociálních služeb. Ti nabízeli nakupujícím velkou škálu voňavých ručně vyráběných mýdel a svíček, vánočních ozdob, keramických dekoračních předmětů a dalších dárečků.

Mezi prodávajícími nechyběli Ambrela – Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, BARÁK nízkoprahový klub, Centrum podpory rodin RUTH, Denní centrum Barevný svět, o.p.s., Denní rehabilitační stacionář pro tělesně a mentálně postižené Třebíč, Dětský domov Náměšť nad Oslavou, Diakonie ČCE – středisko v Myslibořicích, Domovinka Třebíč, Domov pro seniory Třebíč, Koutkova – Kubešova, Domov pro seniory Třebíč – Manž. Curieových, K – centrum Noe Třebíč, Míša & Míša, o. s., Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola, Paprsek naděje – Centrum služeb pro podporu duševního zdraví Třebíč, Stacionář Úsměv Třebíč, STREETWORK, Třebíčské centrum z. s., Vrátka, z.s., Život a zdraví, z. s. – Klub zdraví Třebíč.

Radnicí zněly koledy a kořeněná vůně punče příjemně dokreslila vánoční atmosféru, která přilákala spoustu nakupujících.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.