Na Tachovsku došlo k dvěma vážným dopravním nehodám

K dopravní nehodě dvou osobních vozů se zraněním vyjely jednotky ze stanice Tachov a JSDH Planá na křižovatku Brod nad Tichou a Lom u Tachova. Jedno z vozidel skončilo po střetu mimo vozovku. Uvnitř cestovaly dvě osoby, jedna z nich se nacházela mimo vozidlo, druhou zraněnou osobu museli hasiči vyprostit pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Vzhledem k poškození vozidla bylo vyproštění velice náročné. Obě zraněné osoby byly letecky transportovány do FN Plzeň Lochotín.

U druhé dopravní nehody se zraněním zasahovali již o pár desítek minut později a pár set metrů od první nehody dál hasiči ze stanice Tachov. Zde šlo také o střet dvou osobních vozidel. Tentokrát bez vyproštění. Jedné zraněné osobě byla poskytnuta předlékařská pomoc, aby mohla být následně transportována ZZS. Hasiči kromě prvotního ošetření provedli protipožární opatření a zajištění místa nehody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.