Na Sušicku řidič s vozidlem narazil do značky a sjel do potoka

V neděli 12. srpna 2018 v 10.20 hodin jel čtyřiasedmdesátiletý muž z Plzně s vozidlem značky Audi A4 po komunikaci číslo II/169 ve směru od Sušice na Dlouhou Ves. U Divišova projížděl pravotočivou zatáčku a plně se nevěnoval řízení, vjel vlevo mimo vozovku, kde s vozidlem narazil do dopravní značky, sjel do vodního toku vlevo mimo silnici a narazil do opěrné zdi potoka.

Dechová zkouška byla u řidiče s negativním výsledkem.

Při dopravní nehodě řidič utrpěl zranění a byl převezen do nemocnice v Sušici a po ošetření jej propustili.

Odhadnutá hmotná škoda činí 100 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.