Na stadionu Olympia v Kutné hoře začala VIII. Olympiáda dětí a mládeže

Ve čtvrtek dne 14. června 2018 v odpoledních hodinách zažehl olympijský oheň bývalý veslař Oldřich Svojanovský, držitel stříbrné a bronzové medaile z Olympijských her.

Slavnostní ceremoniál proběhl za přítomnosti stovek sportovců z řad žáků kutnohorských základních škol a víceletých gymnázií, starosty města Kutná Hora Josefa Viktory, členů organizačního výboru v čele s Karlem Ptáčkem a dalších významných hostů, mezi které se zařadila i vedoucí kutnohorské policie plk. JUDr. Blanka Matějů.

Blanka Matějů se také v této souvislosti účastnila v podvečer 19. června 2018 slavnostního udělování medailí, které osobně předávala úspěšným sportovcům společně s diplomy.

Sportovní klání bude probíhat až do pátku 22. června 2018.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak