Na Sokolovsku proběhla Policejní akce „Bezpečná lokalita“

Z pátka 20. dubna na sobotu 21. dubna 2018 od 23:00 hodin do 3:00 hodin proběhla v Sokolově policejní akce s názvem „Bezpečná lokalita“.

Policejní akce se zúčastnilo 9 policistů z Obvodního oddělení Sokolov – město, kteří se zaměřili na zjištění pohybu hledaných, pohřešovaných a zájmových osob. Dále na snížení páchání trestné činnosti a porušování veřejného pořádku na území města Sokolov a jeho blízkého okolí. Hlídky svou pozornost zaměřily také na kontrolu řidičů, jejich řízení pod vlivem alkoholických nápojů a omamných nebo psychotropních látek, řízení bez příslušného řidičského oprávnění nebo dopouštění se přečinu Maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Během akce policisté zkontrolovali přes 60 osob a téměř 40 vozidel. Při kontrolách zjistili 21 přestupků. Nejčastějším prohřeškem byl nevyhovující technický stav nebo nepoužití bezpečnostních pásů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak