Na Slavkovsku nezvládl motorkář zatáčku a havaroval

Včera večer došlo mezi Otnicemi a Bošovicemi na Slavkovsku k dopravní nehodě. Dle dosavadního šetření vyškovských dopravních policistů nezvládl motocyklista levotočivou zatáčku a se strojem havaroval. Nehoda se bohužel neobešla bez zranění. Jedenatřicetiletého motocyklistu převezli záchranáři s blíže neurčeným zraněním do nemocnice. Dechová zkouška vyloučila požití alkoholu.

S příchodem teplých měsíců není o motorkáře na silnicích nouze. Řidiči vozidel by s nimi měli počítat. Stejně tak motorkáři by neměli přeceňovat své síly. K bezpečné jízdě je třeba zkušeností, rozvahy a předvídavosti. Motocyklisté by také neměli podceňovat vhodné oblečení a ochranné prvky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.