Search
Close this search box.

Na Slavkovsku nezvládl motorkář zatáčku a havaroval

Včera večer došlo mezi Otnicemi a Bošovicemi na Slavkovsku k dopravní nehodě. Dle dosavadního šetření vyškovských dopravních policistů nezvládl motocyklista levotočivou zatáčku a se strojem havaroval. Nehoda se bohužel neobešla bez zranění. Jedenatřicetiletého motocyklistu převezli záchranáři s blíže neurčeným zraněním do nemocnice. Dechová zkouška vyloučila požití alkoholu.

S příchodem teplých měsíců není o motorkáře na silnicích nouze. Řidiči vozidel by s nimi měli počítat. Stejně tak motorkáři by neměli přeceňovat své síly. K bezpečné jízdě je třeba zkušeností, rozvahy a předvídavosti. Motocyklisté by také neměli podceňovat vhodné oblečení a ochranné prvky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient