Search
Close this search box.

Na prostějovském nádraží hořela budova

Šest jednotek z řad profesionálních a dobrovolných hasičů likvidovalo sobotní požár dřevěného objektu na nádraží v Prostějově ulice Sladkovského. Jedná se o budovu sběrny papíru, zasažena plocha požárem je zhruba 10 x 12 m. Jednotkám se velmi rychle podařilo zabránit případnému rozšíření na další přilehlý objekt.

Na místě zasahovaly dvě profesionální jednotky. Z řad dobrovolných hasičů požár likvidovaly jednotky Prostějov – Vrahovice, Žešov, Mostkovice a Kostelec na Hané.

Zásah byl rozdělen do dvou úseků, kde hasiči postupně požářiště procházeli, rozebírali vyhořelé konstrukce a dohašovali množství menších ohnisek.

Co stojí za příčinou vzniku požáru na místě šetřil vyšetřovatel hasičů. Škody s největší pravděpodobností nepřesáhnou částku 1 milion korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient