Na Plzeňsku dnes probíhala dopravně bezpečnostní akce, policisté zkontrolovali přes 50 vozidel

Dnes v ranních hodinách proběhla na území Městského ředitelství policie Plzeň dopravně bezpečnostní akce. Hlídky se zaměřily na dodržování zákazu požívání alkoholických nápojů a jiných návykových látek. Dále se policisté zaměřili na kontrolu dokladů předepsaných k řízení a provozu motorového vozidla a dodržování předpisů v dopravě. Během akce bylo zkontrolováno přes 50 vozidel a zjištěno celkem 9 přestupků. Nejčastěji řidiči nebyli za jízdy připoutání bezpečnostním pásem a neměli zákonné pojištění.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak