Na náměstí v Rokycanech se představují firmy hledající pracovníky

Plzeňský kraj je region kvalitních zaměstnavatelů. Přesvědčit se o tom můžete na 2. ročníku prestižní putovní výstavy, která probíhá na náměstí v Rokycanech od 25. září do 9. října 2018. Na jednom místě se zde představuje 15 firem z Plzeňského kraje. Pokud hledáte nové zaměstnání nebo se chystáte změnit pracovní pozici, pak je to ideální příležitost právě pro vás.

Každá z patnácti zúčastněných firem se bude na veřejném prostranství prezentovat na vlastním panelu. Cílem výstavy je představit jednotlivé společnosti širší veřejnosti a oslovit potenciální zaměstnance s nabídkou práce u těchto kvalitních prověřených zaměstnavatelů. Výstavu pořádá regionální kancelář Svazu průmyslu a dopravy ČR pod záštitou hejtmana Plzeňského kraje Josefa Bernarda.

„Plzeňský kraj je krajem venkovským, a proto vítáme každou příležitost, kdy se mohou lidé seznámit s novými příležitostmi, a to především v oblasti práce. Je zásadní, abychom zabránili úbytku obyvatel na venkově, odkud mladí lidé odchází do velkých měst nejen za prací, ale i zábavou a vzděláním a opouští často Plzeňský kraj. Právě tato prestižní výstava nabídne všem místním lidem příležitost něčeho nového, co je obohatí a motivuje zároveň zůstat tam, kde žijí,“ podporuje výstavu náměstek hejtmana Ivo Grüner.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak