Search
Close this search box.

Na náměstí v Rokycanech se představují firmy hledající pracovníky

Plzeňský kraj je region kvalitních zaměstnavatelů. Přesvědčit se o tom můžete na 2. ročníku prestižní putovní výstavy, která probíhá na náměstí v Rokycanech od 25. září do 9. října 2018. Na jednom místě se zde představuje 15 firem z Plzeňského kraje. Pokud hledáte nové zaměstnání nebo se chystáte změnit pracovní pozici, pak je to ideální příležitost právě pro vás.

Každá z patnácti zúčastněných firem se bude na veřejném prostranství prezentovat na vlastním panelu. Cílem výstavy je představit jednotlivé společnosti širší veřejnosti a oslovit potenciální zaměstnance s nabídkou práce u těchto kvalitních prověřených zaměstnavatelů. Výstavu pořádá regionální kancelář Svazu průmyslu a dopravy ČR pod záštitou hejtmana Plzeňského kraje Josefa Bernarda.

„Plzeňský kraj je krajem venkovským, a proto vítáme každou příležitost, kdy se mohou lidé seznámit s novými příležitostmi, a to především v oblasti práce. Je zásadní, abychom zabránili úbytku obyvatel na venkově, odkud mladí lidé odchází do velkých měst nejen za prací, ale i zábavou a vzděláním a opouští často Plzeňský kraj. Právě tato prestižní výstava nabídne všem místním lidem příležitost něčeho nového, co je obohatí a motivuje zároveň zůstat tam, kde žijí,“ podporuje výstavu náměstek hejtmana Ivo Grüner.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient