Search
Close this search box.

Na nádvoří Muzea PČR se uskutečnil slavnostní služební sraz ředitele Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy

Při příležitosti 100. výročí založení Československa uspořádal ředitel pražské policie plk. Mgr. Jan Ptáček slavnostní služební sraz. Hlavním smyslem tohoto setkání bylo vyznamenat dlouholeté policisty za jejich práci, kterou pro Policii ČR za dobu svého služebního poměru odvedli.

Ocenění policisté byli vyznamenáni jak medailemi krajského ředitelství pražské policie, tak medailemi policejního prezidenta. Prvně zmiňované udělil plukovník Jan Ptáček policistům za jejich dlouhodobou kvalitní práci, policejní prezident generálporučík Tomáš Tuhý pak vyznamenal ty policisty, kteří slouží v řadách Policie ČR nejméně deset, dvacet a třicet let, příkladně plní své služební povinnosti a jsou morálním i etickým vzorem pro své mladší kolegy.

Pan ředitel Ptáček ve svém proslovu k policistům sdělil: „Sté výročí založení České republiky vnímám jako jedinečnou příležitost pro ocenění vás všech, kteří svou každodenní prací přispíváte k dobrému jménu nejen pražské policie, ale Policie ČR všeobecně, za což vám z toho místa děkuji.“ Zároveň všechny přítomné ujistil, že slavnostní služební sraz ředitele Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy vnímá jako velice přínosný také pro upevňování firemní kultury a proto by chtěl v této započaté tradici pokračovat.

Ceremonii také pan plukovník Ptáček využil k ocenění partnerů pražské policie z řad Integrovaného záchranného systému a dalších složek a institucí, které s pražskou policií spolupracují a svou činností pomáhají prosazovat a upevňovat její dobré jméno.

Průběh slavnostního aktu můžete shlédnout ve fotogalerii níže. Pokud chcete být i Vy součástí pražské policie, neváhejte kontaktovat naše personalisty.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient