Na nádvoří Muzea PČR se uskutečnil slavnostní služební sraz ředitele Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy

Při příležitosti 100. výročí založení Československa uspořádal ředitel pražské policie plk. Mgr. Jan Ptáček slavnostní služební sraz. Hlavním smyslem tohoto setkání bylo vyznamenat dlouholeté policisty za jejich práci, kterou pro Policii ČR za dobu svého služebního poměru odvedli.

Ocenění policisté byli vyznamenáni jak medailemi krajského ředitelství pražské policie, tak medailemi policejního prezidenta. Prvně zmiňované udělil plukovník Jan Ptáček policistům za jejich dlouhodobou kvalitní práci, policejní prezident generálporučík Tomáš Tuhý pak vyznamenal ty policisty, kteří slouží v řadách Policie ČR nejméně deset, dvacet a třicet let, příkladně plní své služební povinnosti a jsou morálním i etickým vzorem pro své mladší kolegy.

Pan ředitel Ptáček ve svém proslovu k policistům sdělil: „Sté výročí založení České republiky vnímám jako jedinečnou příležitost pro ocenění vás všech, kteří svou každodenní prací přispíváte k dobrému jménu nejen pražské policie, ale Policie ČR všeobecně, za což vám z toho místa děkuji.“ Zároveň všechny přítomné ujistil, že slavnostní služební sraz ředitele Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy vnímá jako velice přínosný také pro upevňování firemní kultury a proto by chtěl v této započaté tradici pokračovat.

Ceremonii také pan plukovník Ptáček využil k ocenění partnerů pražské policie z řad Integrovaného záchranného systému a dalších složek a institucí, které s pražskou policií spolupracují a svou činností pomáhají prosazovat a upevňovat její dobré jméno.

Průběh slavnostního aktu můžete shlédnout ve fotogalerii níže. Pokud chcete být i Vy součástí pražské policie, neváhejte kontaktovat naše personalisty.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.