Na muže se sesypala zemina, zemřel ve výkopu

V úterý 4. září letošního roku přijali kolem deváté hodiny dopoledne policisté oznámení o pádu zeminy na muže. Do obce Běšiny na Klatovsku vyjeli zdravotníci, hasiči a policisté. Třiatřicetiletý muž z obce na Plzni-jihu pracoval ve výkopu a došlo k sesuvu zeminy. Následně bylo zjištěno, že muž nejeví známky života.

Na místo byl přivolán koroner. K určení příčiny úmrtí muže byla nařízena soudní pitva. Policie případ dále prověřuje.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.