Na Lochotíně se slavnostně zakončoval třetí ročník plzeňské senior akademie

V L- klubu v Plzni na Lochotíně se včera odpoledne uskutečnilo slavností zakončení 3. ročníku Plzeňské senior akademie na městském obvodu Plzeň 1.

Kromě 42 úspěšných absolventů se na slavnostním zakončení sešli přední zástupci organizací, které se na mimořádném projektu podílely. Nechyběli představitelé Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje, Bílého kruhu bezpečí, BESIPU Plzeňského kraje a další jiní. Městský obvod Plzeň 1 reprezentovali místostarostové obvodu Mgr. Miroslav Brabec, Mgr. Ilona Jehličková a Jiří Uhlík, MBA a za Městskou policii Plzeň byl přítomen slavnostnímu ukončení Plzeňské senior akademie zástupce velitele městské policie Mgr. Marek Šilhan a metodici prevence kriminality Bc. Karel Zahut a Andrea Vlčková, Dis. Každému z účastníků byl předán absolventský list a drobné upomínkové předměty s bezpečnostní tématikou.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak