Search
Close this search box.

Na Lochotíně se slavnostně zakončoval třetí ročník plzeňské senior akademie

V L- klubu v Plzni na Lochotíně se včera odpoledne uskutečnilo slavností zakončení 3. ročníku Plzeňské senior akademie na městském obvodu Plzeň 1.

Kromě 42 úspěšných absolventů se na slavnostním zakončení sešli přední zástupci organizací, které se na mimořádném projektu podílely. Nechyběli představitelé Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje, Bílého kruhu bezpečí, BESIPU Plzeňského kraje a další jiní. Městský obvod Plzeň 1 reprezentovali místostarostové obvodu Mgr. Miroslav Brabec, Mgr. Ilona Jehličková a Jiří Uhlík, MBA a za Městskou policii Plzeň byl přítomen slavnostnímu ukončení Plzeňské senior akademie zástupce velitele městské policie Mgr. Marek Šilhan a metodici prevence kriminality Bc. Karel Zahut a Andrea Vlčková, Dis. Každému z účastníků byl předán absolventský list a drobné upomínkové předměty s bezpečnostní tématikou.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient