Search
Close this search box.

Na kruhovém objezdu v Domažlicích se střetlo auto s elektrokolem

V úterý po třetí hodině odpoledne došlo na kruhovém objezdu ulic Havlíčkova, Jiráskova, Chodská a Hruškova v Domažlicích k dopravní nehodě. Střetlo se zde osobní vozidlo Škoda Roomster, které řídil sedmačtyřicetiletý muž na kruhovém objezdu ve směru z ulice Havlíčkova do Chodské, s jízdním elektrokolem tovární značky Merida, které řídil sedmašedesátiletý cyklista na kruhovém objezdu ve směru jízdy z ulice Havlíčkova do ulice Hruškova.

Po střetu vozidel došlo k pádu cyklisty na vozovku. Při tom utrpěl zranění a byl převezen na ošetření do domažlické nemocnice. Požití alkoholických nápojů u obou účastníků dopravní nehody policisté vyloučili dechovými zkouškami. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 10 tisíc korun, na jízdním kole na jeden tisíc korun. Šetřením dopravní nehody vyšlo najevo, že na vozidle Škoda Roomster byla jeden den propadlá technická kontrola a že cyklista neužil stezku pro cyklisty, která vede po pravé straně ulice Havlíčkova a pokračuje dále do ulice Hruškova. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient