Na kruhovém objezdu se střetl osobní vůz s motorkou

V pátek 12. října 2018 v 7.15 hodin jela dvaatřicetiletá žena z obce na Klatovsku s vozidlem Kia Sorento po Klatovech. Na ulici Domažlické na kruhovém objezdu nedala přednost v jízdě motocyklu značky Baotian Cyborg, které řídil mladistvý. Následně došlo ke střetu přední části vozidla Kia s pravou boční částí motocyklu.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění motocyklisty, který byl převezen do nemocnice v Klatovech k ošetření. Dechové zkoušky byly u obou řidičů s negativními výsledky. Odhadnutá hmotná škoda činí 20 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.