Search
Close this search box.

Na krnovsku v sobotu ožijí zámky zajímavými akcemi

Srdečně Vás zveme na akce, které se v sobotu 17. března uskuteční na zámku ve Slezských Rudolticích a v Linhartovech. Na Zámku Slezské Rudoltice se u příležitosti navrácení sochy Máří Magdalény do zámecké kaple uskuteční koncert ženského pěveckého sboru Legato z Krnova. Dále zde vystoupí také flétnové kvarteto Čtyřflet.

Srdečně Vás zveme na akce, které se v sobotu 17. března uskuteční na zámku ve Slezských Rudolticích a v Linhartovech.

Na Zámku Slezské Rudoltice se u příležitosti navrácení sochy Máří Magdalény do zámecké kaple uskuteční koncert ženského pěveckého sboru Legato z Krnova. Dále zde vystoupí také flétnové kvarteto Čtyřflet.

Součástí této akce, která začíná v 16 hodin, je výstava dobových pohlednic Slezských Rudoltic a okolních obcí a měst.

Na Zámku Linhartovy se v sobotu 17. března uskuteční již tradiční Velikonoční jarmark. Účast potvrdilo přes 60 prodejců, nejvzdálenější z nich je z Českého Těšína. K zakoupení budou kraslice, zdobené různými technikami a hrající nepřebernou škálou barev,a různé velikonoční zboží. Pořadatelé se na vás budou těšit za lidové dvacetikorunové vstupné v době od 9 do 16 hodin.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient