Search
Close this search box.

Na Krnovsku došlo k požáru kuchyně. Příčinou byl nevypnutý elektrický sporák

Tři jednotky hasičů zasahovaly v úterý 26.6.2018 večer v obci Úvalno u požáru kuchyně nového přízemního rodinného domku s předběžně odhadovanou škodou 500 tisíc korun. Hořet začalo od nevypnuté plotýnky elektrického sporáku, kouř přitom poškodil celý domek. Požár se obešel bez zranění, majitel už byl naštěstí mimo objekt.

Operační středisko hasičů bylo informováno o požáru domku v úterý o půl osmé večer. Do Úvalna vyjela jednotka HZS Moravskoslezského kraje ze stanice Krnov a dvě jednotky dobrovolných hasičů – Krnov a Brumovice. Požár byl zcela uhašen po 21. hodině.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient