Na křižovatce u Raveně havarovala záchranka

Ve středu 9. května 2018 v 13:45 hod., se na křižovatce silnic I/03 s místní komunikací u odbočky na obec Raveň na Kaplicku, střetla dvě vozidla, a to užitkové vozidlo tovární značky Volkswagen Transporter – Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje a osobní vozidlo značky Hyundai Accent. Na místo vyjely všechny složky Integrovaného záchranného systému, kdy provedli zajištění místa dopravní nehody a zdravotníci ošetřili lehce zraněného řidiče z osobního vozidla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak