Na Krásné Louce se konal Den her

Ve volnočasovém areálu na Krásné louce se v sobotu 28. července 2018 konal Den her. Zábavné odpoledne za účasti vrcholových sportovců bylo určeno pro celou rodinu. V programu bylo připraveno občerstvení, atrakce pro děti a různé sportovní aktivity. Lidé si mohli vyzkoušet plavbu lodí po řece Jizeře, projít překážkovou dráhu, nebo se zúčastnit turnaje v lidském stolním fotbálku. Především děti si mohli vyzkoušet nafukovací lezeckou stěnu, nebo jízdu na rodeo trenažéru. Akci navštívil i náměstek primátora Daniel Marek: „Je to sportovní odpoledne, určené pro celou rodinu, snažili jsme se do Mladé Boleslavi přivézt něco, co tu ještě nebylo. Věřím, že z nabídky si vybere každý – od dětí až po dospělé.“

Mladoboleslavský Den her byl věnován motocyklovému závodníkovi Narcisu Podsedníčkovi (1886-1932). Návštěvnost Dne her ovlivnilo horké letní počasí. „Při minulé akci na Krásné louce nám návštěvnost ovlivnil déšť, toto je druhý extrém, kdy v horku většina lidí raději volila cestu na koupaliště. Přesto chceme stejnou akci za rok zopakovat, patrně zvážíme posun termínu, aby nám více přálo počasí,“ dodal náměstek primátora Daniel Marek.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.