Na krajský titul ve smíšené čtyřhře dosáhla dvojice mladých tenistů z SK Pedagog

Krajský titul ve smíšené čtyřhře staršího žactva získal David Smažík ve dvojici s Andreou Meškánovou. K tomu David přidal i bronz ve čtyřhře žáků a čtvrtfinále ve dvouhře.

Nedělní krajský přebor staršího žactva ovládl strakonický Jakub Slapnička, který ve finále porazil třeboňského Ondřeje Peška. Oba mladíci si v dresu Pedagogu vyzkoušeli druhou ligu. Aktuální naděje Pedagogu David Smažík prošla ze základní skupiny na prvním místě, v osmifinále dvouhry si David poradil s Holubem ze Soběslavi, ale další soběslavský hráč už byl nad jeho síly. Ve čtvrtfinále Davida vyřadil po boji Dobiáš.

O kolo dál došel David ve čtyřhře, kde společně s kaplickým Petrem Benešem dokráčeli až do semifinále. Tam však nestačili na Dobiáše se Slapničkou a pověsili si na krk bronzové medaile. Až na stupínek nejvyšší vystoupal David Smažík ve smíšené čtyřhře, kde společně s domácí Andreou Meškánovou získali zlaté medaile. V semifinále porazili nasazené jedničky Nečasovou s Dobiášem a ve finále zdolali i Slapnička s Jarešovou.

O den dříve se ve Vyšším Brodě konal i krajský přebor mladšího žactva, který ovládl kaplický Petr Beneš a lhenická Aneta Dubravcová. Mladík Pedagogu Matyáš Jankovski se bohužel zúčastnit nemohl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak