Na Klatovsku se střetla dvě vozidla, jedno zůstalo na střeše

V neděli 10. června 2018 okolo 10.05 hodin jela osmačtyřicetiletá žena z obce na Přešticku řidička s vozidlem značky Seat Ibiza směrem od Sušice. Na křižovatce odbočovala vlevo směrem na Klatovy a nerespektovala dopravní značky „Stůj, dej přednost v jízdě!“. V prostoru křižovatky došlo ke střetu s projíždějícím vozidlem značky Ford Focus, se kterým jel řidič od Klatov. Po střetu došlo k odražení vozidla Ford, které se opakovaně přetočilo přes střechu a zůstalo na komunikaci v pozici na střeše.

U obou řidičů byly provedeny dechové zkoušky s negativními výsledky.

Při dopravní nehodě řidič z vozidla Fordu, kterým byl devětadvacetiletý muž z Horažďovicka, utrpěl zranění se a byl převezen do nemocnice v Klatovech k ošetření.

Policisté po prohlídce vozidla Ford zadrželi osvědčení o registraci vozidla. Odhadnutá hmotná škoda činí 180 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.