Search
Close this search box.

Na Klatovsku došlo k nehodě dvou aut, jeden z řidičů byl opilý

O dvanácté hodině došlo ke střetu dvou vozidel, kdy řidič nedal přednost vozidlu jedoucímu po hlavní silnici. Měl pozitivní dechovou zkoušku.

K dopravní nehodě došlo v neděli 12. srpna 2018 v obci Sobětice. Ve dvanáct hodin řídil jednasedmdesátiletý muž z Klatov vozidlo značky Suzuki, se kterým vyjížděl z vedlejší komunikace a odbočoval vlevo, kdy nedal přednost v jízdě jedoucímu řidiči s vozidlem značky Peugeot 406, jenž jel po hlavní komunikaci a došlo k bočnímu střetu vozidel v pravém jízdním pruhu.

Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob a hmotná škoda činí 25 tisíc korun. Řidič vozidla Suzuki se podrobil dechové zkoušce a přístroj naměřil 1,24 a opakovaně 1,36 promile alkoholu a byl převezen k lékařskému vyšetření i odběru krve do zdravotnického zařízení v Klatovech.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient