Na Klatovsku došlo k dopravní nehodě, srazila se dvě vozidla

V pátek 12. října tohoto roku kolem šesté hodiny ranní došlo k dopravní nehodě na komunikaci II. třídy číslo 191 z Klatov na Žinkovy.

Osmadvacetiletý muž z Rokycan jel s vozidlem Škoda Felicia po komunikaci od obce Újezdec na Ostřetice. Při projíždění pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy a došlo ke střetu s protijedoucím vozidlem Toyota Corolla. Při dopravní nehodě došlo ke zranění obou řidičů a jednoho spolujezdce, kteří byli převezeni do zdravotnického zařízení v Klatovech. Odhadnutá hmotná škoda 40 tisíc korun.

Provedené dechové zkoušky byly u obou řidičů s negativními výsledky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.