Search
Close this search box.

Na Klatovsku během dvou dnů zadrželi tři řidiče pod vlivem

Švihovští policisté kontrolovali v Chudenicích řidiče vozidla v úterý 20. března letošního roku. Dvacet minut po čtrnácté hodině zastavili na ulici Kvapilova muže, který jel s vozidlem značky Ford Focus. Dvaapadesátiletý muž z obce na Švihovsku se odmítl podrobit dechové zkoušce a odmítl i lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu.

V úterý dvacátého března tohoto roku policisté z obvodního oddělení v Klatovech zastavili na ulici M. Gorkého řidiče vozidla. Muž jel s vozidlem značky Mercedes Benz pětatřicet minut po dvaadvacáté hodině. Při kontrole policisté zjistili, že třicetiletý muž z Janovicka byl pod vlivem návykové látky. Provedený test měl pozitivní na konopí. Policisté muži zadrželi řidičský průkaz

V pondělí 19. března policisté z obvodního oddělení v Sušici zastavili na ulici Chmelenské motorové vozidlo, které řídil pětatřicetiletý muž z obce na Sušicku. Pětačtyřicet minut po dvacáté hodině se řidič podrobil dechové zkoušce, která byla s negativním výsledkem a testu, zda není ovlivněn návykovou látkou. Muž měl test pozitivní na amfetamin a konopí.

Policisté dva muže převezli do zdravotnických zařízení, kde se podrobili lékařskému vyšetření i odběru biologického materiálu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient