Na Klatovsku během dvou dnů zadrželi tři řidiče pod vlivem

Švihovští policisté kontrolovali v Chudenicích řidiče vozidla v úterý 20. března letošního roku. Dvacet minut po čtrnácté hodině zastavili na ulici Kvapilova muže, který jel s vozidlem značky Ford Focus. Dvaapadesátiletý muž z obce na Švihovsku se odmítl podrobit dechové zkoušce a odmítl i lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu.

V úterý dvacátého března tohoto roku policisté z obvodního oddělení v Klatovech zastavili na ulici M. Gorkého řidiče vozidla. Muž jel s vozidlem značky Mercedes Benz pětatřicet minut po dvaadvacáté hodině. Při kontrole policisté zjistili, že třicetiletý muž z Janovicka byl pod vlivem návykové látky. Provedený test měl pozitivní na konopí. Policisté muži zadrželi řidičský průkaz

V pondělí 19. března policisté z obvodního oddělení v Sušici zastavili na ulici Chmelenské motorové vozidlo, které řídil pětatřicetiletý muž z obce na Sušicku. Pětačtyřicet minut po dvacáté hodině se řidič podrobil dechové zkoušce, která byla s negativním výsledkem a testu, zda není ovlivněn návykovou látkou. Muž měl test pozitivní na amfetamin a konopí.

Policisté dva muže převezli do zdravotnických zařízení, kde se podrobili lékařskému vyšetření i odběru biologického materiálu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.