Na Kladně se uskutečnila soutěž „Seniorský víceboj“

Ve středu 27. června 2018 proběhl čtvrtý ročník soutěže „Seniorský víceboj“, který je vyvrcholením celoroční práce se seniory. Do tohoto preventivního projektu se v letošním roce opět zapojily i policistky oddělení tisku a prevence, které se seniory místních organizací také aktivně spolupracují již několik let. Společně s policistou z dopravního inspektorátu a policistkou Obvodního oddělení Kladno – město připravily testové otázky týkající se bezpečnosti a plynulosti silničního provozu. Test museli vyplnit všichni soutěžící v rámci výše zmiňovaného víceboje.

Celkem bylo pro soutěžící připraveno deset stanovišť, kde si procvičovali postřeh, zručnost a dovednost. U složek integrovaného záchranného systému museli prokázat i odborné znalosti.

Soutěž se setkala s velkým ohlasem a téměř třicet seniorů strávilo příjemný den. V obdobných akcích budou samozřejmě policistky oddělení tisku a prevence pokračovat i v následujícím období.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient