Na Kladně proběhla sportovně charitativní akce „Přes bariéry s policií“

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje společně s Nadací Charty 77 – Konto bariéry, generálním partnerem Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra a spolkem Bezpečná společnost z.s., pořádá na území Středočeského kraje sportovně charitatiivní akce.

V úterý 12. června 2018 proběhla zmiňovaná akce v městě Kladně. Konkrétně se studenti středních škol a široká veřejnost sešla na Městském atletickém stadionu Sletiště. Zde si všichni zájemci mohli vyzkoušet disciplíny, jejich zvládnutí je nutné pro přijetí do služebního poměru k Policii České rpubliky. Všichni spotrovci, kteří absolvovali tyto testy, podpořili hendikepovaného Romana, který převzal z rukou krajského policejního ředitele plk. JUDr. Vávlava Kučery a zástupců Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra šek na 20.000,- Kč.

V rámci sportovního dne, si mohli všichni návštěvníci sportovního areálu prohlédnou vystavenou techniku Policie ČR a Hasičského záchranného sboru. Zhlédnou mohli dynamické ukázky zásahu policejních psovodů a provosledové hlídky. V neposlední řadě musíme zmínit akční simulované vyproštění zraněné osoby s vozidla při dopravní nehodě, které provedli přítomní hasiči. Další zajímavý stánek si pro všechny návětěvníky připravili pracovníci Českého červeného kříže.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.