Search
Close this search box.

Na Kladensku se někdo vloupal do garáže, pomozte vypátrat zloděje

V pondělí 12. listopadu 2018 přijali policisté Obvodního oddělení Stochov oznámení od osmasedmdesátiletého seniora, že v noci z 11. na 12. listopadu 2018 se někdo vloupal do jeho garáže v obci Stochov v ulici Švermova a ukradl aku vrtačku, krabičku s vrtáky a gola sady. Následně rozbil okénko u zaparkovaného auta a odcizil bowlingové koule, bowlingové boty a batohy. Škoda byla vyčíslena na 18.000,- Kč.

Případ je prošetřován jako přečin krádeže a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené garáže v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Stochov, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 573. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient