Na Jablonecku vběhli do silnice dva chlapci, mladšího z nich srazilo auto

Ve středu odpoledne se stala dopravní nehoda v Albrechticích v Jizerských horách. Krátce po půl páté hodině se otec se svými dvěma nezletilými syny chystal společně přecházet vozovku. Čekali spolu, až projedou vozidla ve směru od Josefova Dolu. Po projetí posledního vozu z tohoto směru začali oba chlapci přecházet. Mladší z nich ovšem vběhl přímo do jízdní dráhy řidičce s vozidlem Ford Mondeo, která k místu přijížděla z opačného směru.

Následně tak došlo ke střetu ke střetu vozidla s mladším chlapcem, po kterém byl odražen do příkopu po pravé straně vozovky. K nárazu vozidla do staršího chlapce naštěstí nedošlo. Sražený chlapec utrpěl při střetu s vozidlem lehké zranění, jehož charakter a doba léčení jsou stále předmětem probíhajícího šetření. V době, kdy chlapci vběhli do vozovky, se jejich otec shýbal pro tašky s nákupem.

Alkohol byl u řidičky vyloučen provedenou dechovou zkouškou, která měla negativní výsledek. Veškeré okolnosti celé události i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web spravuje Webklient