Na facebookových stránkách draží Baník Sokolov zápasové dresy

Na facebookovém profilu HC Baník Sokolov v současné době probíhá dražba zápasových dresů, které byly vyrobeny ve speciální edici při příležitosti oslavy jubilea Milana Čejky.

Výtěžek z dražby bude použit na nákup výstroje a výzbroje pro mládež ze sociálně slabších poměrů.

Vydražené dresy budou připravené k vyzvednutí při utkání s Řisuty (14.11.), s Letňany (17.11.) a s Mostem (28.11.) vždy ve fanshopu. Výherci dražby obdrží do soukromé zprávy na facebooku PIN, který nahlásí obsluze při vyzvednutí dresu.

Od zápasu s Trutnovem (1.12.) pak půjdou do volného prodeje nevyzvednuté či nevydražené dresy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!