Na domácí půdě Třebíč neskóroval

Domácí nedokázali ani ve druhém jarním utkání na domácím hřišti bodovat. Tentokrát prohráli s Blanskem 0:3, když si za celé utkání nedokázali vytvořit žádnou slibnou gólovou příležitost. Domácím v tomto utkání chybělo patřičné nasazení a Blansko si po vstřelené úvodní brance zkušeně pohlídalo své vítězství.

Hosté se ujali vedení 0:1 již ve 14. min., když svoje sólo z půle hřiště zakončil Sodomka přesnou střelou na zadní tyč. Domácí v tomto utkání postrádali patřičný náboj a žádné brankové příležitosti si de facto nevytvořili. Hosté o svém vítězství rozhodli v závěru utkání, kdy kopali dvě penalty. Z první penalty v 79. min. Sodomka zvýšil na 0:2 a v 86. min. Pšikal opět z penalty uzavřel skóre na 0:3.

HFK Třebíč – FK Blansko 0 : 3

Branky: 14. A 79. (pen.) Sodomka, 86. (pen.) Pšikal. Rozhodčí: Niederle – Švehla, Svoboda. Delegát: Bobek. ŽK: 4 (40. Karásek, 51. Bence, 77. A 85. Yacoubou) – 2 (50. Gromský, 58. Kuldan). ČK: 1 (85. Yacoubou) – 0. Diváků: 86.
Sestava Třebíč:Rychetský – Karásek (53. Suchna), Yacoubou, Pecka, Bence – Thomas (75. Rajpaul), Novák – Gordon (75. Renát), Florián, Beránek – Krula.
Sestava Blansko: Záleský – Gromský, Šplíchal, Bárta, Bokůvka – Petřík, Kuldan (83. Závodný), Kratochvíl, Dvořák – Trtílek (70. Chloupek), Sodomka (80. Pšikal).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.