Search
Close this search box.

Na Děčínsku došlo tento týden k 29 dopravním nehodám

Během třiadvacátého týdne letošního roku došlo na děčínských silnicích k devětadvaceti dopravním nehodám, při kterých se zranila jedna osoba těžce a třináct lehce. Úmrtí v souvislosti s dopravními nehodami v děčínském okrese nebyla zaznamenána. Škoda způsobená kolizemi dosáhla 1.363.000,- Kč. Nejčastěji se řidiči potýkali s následky nepřiměřené rychlosti, která se odrazila v osmi dopravních nehodách. Šestkrát se za nehodou skrýval nesprávný způsob jízdy a čtyřikrát se za nimi skrývala nepřiměřená rychlost. Jedenáctkrát si s okolnostmi dopravních nehod pohrály blíže neurčené okolnosti. Pod vlivem alkoholu nebyl v době ohlášených nehod žádný řidič.

Loni bylo na děčínských silnicích ohlášeno o jednu dopravní nehodu více než letos. Dva lidé se zranili těžce, čtyři lehce. Úmrtí zjištěna nebyla. Škoda napáchaná neshodami na silnicích dosáhla částky 1.482.000,- Kč. Vloni řidiče nejvíce trápil nesprávný způsob jízdy, který se podepsal pod šest kolizí. Pod opomenutou přednost v jízdě a nepřiměřenou rychlost se v obou případech podepsal třikrát. Zbývajících osmnáct příčin spadlo do blíže neurčených. Alkohol byl vloni zjištěn u tří řidičů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient