Search
Close this search box.

Na Bruntálsku došlo o víkendu k několika dopravním nehodám

Přes víkend řešili policisté devět dopravních nehod, při kterých došlo k jednomu lehkému zranění. Způsobená škoda přesáhla škodu 520 tisíc korun.

Při silničních kontrolách policisté zjistili u pěti řidičů jízdu pod vlivem alkoholu, u čtyř se jednalo o hodnoty přesahující 0,5 promile a jednomu řidiči byla naměřena hodnota přesahující 2 promile.

Nehody způsobené zvěří

V pátek 5. 10. 2018 v 22:10 v obci Hošťálkovy místní částí Vraclávek řídila 20letá žena vozidlo Peugeot a od levého okraje vozovky jí vyběhla do jízdní dráhy srna. Řidička strhla řízení vpravo a střetla se s dopravní značkou. Ke střetu se zvěří nedošlo. Způsobená škoda činí 42 tisíc korun.

Mezi obci Třemešná a Město Albrechtice dne 8. 10. 2018 v 02:55 hodin řídil 35letý muž nákladní vozidlo Man s návěsem a bezprostředně před automobil mu vběhla srna. Došlo ke střetu, po kterém zvíře z místa uteklo. Způsobená škoda na tahači činí 50 tisíc korun.

Dne 6. 10. 2018 v 19:50 hodin mezi obcemi Rýmařov a Jamartice jel na motocyklu Yamaha 42letý muž a z pravého silničního příkopu mu vyskočilo do jízdní dráhy tele. Zvíře předtím překonalo elektrický ohradník. Došlo ke střetu, motocyklista upadl na komunikaci. Tele uteklo zpět do ohrady. Způsobená škoda na motorce činí 40 tisíc korun.

K nehodě mezi lesní zvěří a přední částí vozidla Land Rover došlo také dne 6. 10. 2018 v 23:00 hodin mezi obcí Václavov a Malá Štáhle. Srna po střetu uhynula. Způsobená škoda je 500 korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient