Na Borech vznikla nová zastávka MHD ve tvaru klimatizace

Před společností Daikin, která vyrábí klimatizační jednotky, v Plzni na Borech byla ve středu 20. června slavnostně otevřena designová zastávka MHD ve tvaru klimatizace. Zastávka je umístěna vedle výrobního závodu a slouží nejen zaměstnancům společnosti Daikin. Na zastávce, jež se nachází ve Folmavské ulici, se podílel architekt Pavel Šticha. Za město Plzeň se slavnostního otevření zúčastnil primátor Martin Zrzavecký.

Nová stanice byla postavena ve spolupráci města Plzně a největšího světového výrobce klimatizačních jednotek Daikin. První skici návrhu vznikly již před dvěma lety.

Zaměstnance této společnosti dopravují do zaměstnání tři firemní autobusové linky, cílem vybudování bylo usnadnit dostupnost, ale také zpříjemnit čekání v daném prostoru.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak