Na boleslavském magistrátu probíhá vánoční prodejní výstava

Ve vstupním vestibulu hlavní budovy Magistrátu města Mladá Boleslav na Komenského náměstí probíhá výstava prací a výrobků klientů mladoboleslavských klubů seniorů a sociálních služeb.

Výstavu, kterou v letošním roce zahájil primátor Mladé Boleslavi Raduan Nwelati a náměstkyně primátora pro sociální oblast Miroslava Kašpárková, každoročně pořádá odbor sociálních věcí magistrátu. Její instalace v hlavní chodbě budovy na Komenského náměstí je pokaždé vítanou možností nakoupit drobné dárky či dekorativní předměty nejen pro zaměstnance magistrátu, ale i mnohé návštěvníky radnice. Spektrum nabízených výrobků je široké – každoročně jsou zde k vidění ruční práce členů Městského klubu seniorů, Centra 83 a dalších poskytovatelů sociálních služeb.

V letošním roce se mezi dekorativními předměty s adventní a vánoční tématikou objevila i nabídka občerstvení, sladkého pečiva a vánočního cukroví.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!