Search
Close this search box.

Na boleslavském magistrátu probíhá vánoční prodejní výstava

Ve vstupním vestibulu hlavní budovy Magistrátu města Mladá Boleslav na Komenského náměstí probíhá výstava prací a výrobků klientů mladoboleslavských klubů seniorů a sociálních služeb.

Výstavu, kterou v letošním roce zahájil primátor Mladé Boleslavi Raduan Nwelati a náměstkyně primátora pro sociální oblast Miroslava Kašpárková, každoročně pořádá odbor sociálních věcí magistrátu. Její instalace v hlavní chodbě budovy na Komenského náměstí je pokaždé vítanou možností nakoupit drobné dárky či dekorativní předměty nejen pro zaměstnance magistrátu, ale i mnohé návštěvníky radnice. Spektrum nabízených výrobků je široké – každoročně jsou zde k vidění ruční práce členů Městského klubu seniorů, Centra 83 a dalších poskytovatelů sociálních služeb.

V letošním roce se mezi dekorativními předměty s adventní a vánoční tématikou objevila i nabídka občerstvení, sladkého pečiva a vánočního cukroví.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient