Na Blanensku se zloděj do chaty vloupal kvůli jídlu a pití

V kůlně vedle chaty zloděj nic k odcizení nenašel.

Najíst a napít se asi potřeboval zatím neznámý pachatel, který se vloupal do rekreační chaty poblíž obce Bukovinka. Do příbytku se dostal po poničení okenice a okna. Chatu prohledal a odnesl osm konzerv s paštikou, cukrovinky a láhev slivovice. Zloděj vnikl za použití násilí i do kůlny vedle chaty. Tu prohledal, ale nic v ní neodcizil. Šestapadesátiletému majiteli tak způsobil škodu za skoro pět tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.