Search
Close this search box.

Na berounských silnicích se umíralo

Včera v podvečernách hodinách řidič mercedesu z neznámých příčin narazil v Hředli na Berounsku do budovy místní restaurace. Náraz byl tak silný, že ho řidič nepřežil.
Přivolaní hasiči museli zaklíněného muže vytáhnout z vozu. V tu chvíli však už byl mrtvý.
Policisté nyní vyšetřují, co předcházelo nehodě.

Další smrtelná nehoda se stala dnes ráno u Záluží, též na Berounsku. Dvaadvacetiletý mladík naboural svou dodávkou na odpočívadle do zaparkovaného kamionu.
„Okolo 6. hodiny ránní nám byla oznámena nehoda dodávky, jejíž řidič naboural zezadu do zaparkovaného kamiónu u čerpací stanice na 36. kilometru dálnice D5,” řekla policejní mluvčí Markéta Johnová.
Zraněného řidiče museli vyprostit z kabiny hasiči, protože byl zaklíněný. Dvaadvacetiletý řidič dodávky na místě zemřel. „Okolnosti nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování,” doplnila mluvčí.
Vyšetřovatelé zatím pracují s variantami, že mladíka přemohl mikrospánek či snad ho postihl nějaký zdravotní problém. Policie nařídila pitvu.

To však nebylo vše, co se týká Berounska a nehod. V Loděnicích v Pražské ulici jiný řidič mercedesu srazil cyklistu, který utrpěl vážná zranění. Do nemocnice ho musel urychleně transportovat vrtulník.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient