Search
Close this search box.

Na Berounsku proběhla celostátní akce HAD 2018

Akce HAD 2018 navazuje na celostátní sérii kontrol v oblasti konzumace alkoholu od roku 2015 a pořádá ji Policie ČR ve spolupráci s Úřadem vlády ČR a se zapojením České obchodní inspekce, hygieny, celní správy, hasičů, dále také ministerstva zdravotnictví, ministerstva vnitra a dalších.

Na Berounsku první z akcí proběhla ve středu 29. srpna 2018 v Hořovicích a v okolních obcích. Dvě desítky policistů z pořádkové policie, SKPV, oddělení tisku a prevence a příslušníků celní správy zkontrolovaly celkem třináct restauračních a herních provozoven. Kontrola byla zaměřena zejména na dodržování zákazu prodeje a podávání alkoholu, cigaret, nelegálních drog a dodržování zákazu umožnit hazardní hraní dětem do 18ti let věku. Při této akci nebylo zjištěno žádné protiprávní jednání. Další kontroly budou pokračovat i v následujících měsících.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient